| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380–415 V / 3 faza / 50–60 Hz |
| Maksimum Elektrik Gücü | 0,55 kW |
| Un Kapasitesi | 8 kq / səfər |
| Hamur Kapasitesi | 12 kq / səfər |
| Kazan Həcmi | 20 litr |
| Kazan Çapı | 300 mm |
| Ölçülər (UxGxH) | 40 x 60 x 80 sm |
| Ağırlıq | 80 kq |
▶ Dirmak ekipmanları, endüstriyel üretimde kullanılmaya dayanalı olarak dizayn edilmiş olup, uzun ömürlüdür.
▶ Suya dayanıklı kontrol paneli
▶ Tek devirli
▶ Zamanlayıcı
▶ Güçlü redüktör sistemi
▶ Ekmek hamuru için maksimum kapasite 12 kg’dır.
▶ Koruyucu kapak paslanmaz çeliktir.
▶ Koruyucu kapak açıldığında makine otomatik olarak durmaktadır.
▶ Tekerlek mevcuttur.
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380–415 V / 3 faza / 50–60 Hz |
| Maksimum Elektrik Gücü | 0,55 kW |
| Un Kapasitesi | 8 kq / səfər |
| Hamur Kapasitesi | 12 kq / səfər |
| Kazan Həcmi | 20 litr |
| Kazan Çapı | 300 mm |
| Ölçülər (UxGxH) | 40 x 60 x 80 sm |
| Ağırlıq | 80 kq |