| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380–415 V / 3 faza / 50–60 Hz |
| Motor Gücü | 0,4–0,7 kW |
| Un Kapasitesi | 10 kq / səfər |
| Hamur Kapasitesi | 15 kq / səfər |
| Kazan Həcmi | 25 litr |
| Kazan Çapı | 360 mm |
| Ölçülər (UxGxH) | 40 x 85 x 95 sm |
| Ağırlıq | 120 kq |
ISM 25-32 CR
Ümumi Xüsusiyyətlər
▶ Dirmak ekipmanları, endüstriyel üretimde kullanılmaya dayanalı olarak dizayn edilmiş olup, uzun ömürlüdür.
▶ Suya dayanıklı kontrol paneli
▶ İki devirli
▶ Zamanlayıcı
▶ Güçlü zincir-dişli sistemi
▶ Ekmek hamuru için maksimum kapasite 15 kg’dır.
▶ Koruyucu kapak paslanmaz çeliktir.
▶ Koruyucu kapak açıldığında makine otomatik olarak durmaktadır.
▶ Sabit ayaklıdır. Opsiyonel olarak tekerlek mevcuttur.
▶ Suya dayanıklı kontrol paneli
▶ İki devirli
▶ Zamanlayıcı
▶ Güçlü zincir-dişli sistemi
▶ Ekmek hamuru için maksimum kapasite 15 kg’dır.
▶ Koruyucu kapak paslanmaz çeliktir.
▶ Koruyucu kapak açıldığında makine otomatik olarak durmaktadır.
▶ Sabit ayaklıdır. Opsiyonel olarak tekerlek mevcuttur.



