| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380-415 V / 3 Faz / 50-60 Hz |
| Motor Gücü | 7,5 – 11,0 kW + 1,5 kW (iki motor) |
| Un Tutumu | 150 kg / sefer |
| Hamur Tutumu | 225 kg / sefer |
| Kazan Həcmi | 350 L |
| Kazan Çapı | 950 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 100 x 160 x 160 cm |
| Ağırlıq | 700 kg |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380-415 V / 3 Faz / 50-60 Hz |
| Motor Gücü | 7,5 – 11,0 kW + 1,5 kW (iki motor) |
| Un Tutumu | 150 kg / sefer |
| Hamur Tutumu | 225 kg / sefer |
| Kazan Həcmi | 350 L |
| Kazan Çapı | 950 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 100 x 160 x 160 cm |
| Ağırlıq | 700 kg |