| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Un Kapasitesi | 25 kg |
| Hamur Kapasitesi | 40 kg |
| Kazan Hacmi | 63 litr |
| Spiral Motor Gücü | 1.5 / 2.5 kW |
| Kazan Motor | Opsiyonel (istəyə bağlı) |
| Makine Ağırlığı | 225 kg |
| Genişlik (A) | 560 mm |
| Uzunluk (B) | 975 mm |
| Yükseklik (C) | 1135 mm |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Un Kapasitesi | 25 kg |
| Hamur Kapasitesi | 40 kg |
| Kazan Hacmi | 63 litr |
| Spiral Motor Gücü | 1.5 / 2.5 kW |
| Kazan Motor | Opsiyonel (istəyə bağlı) |
| Makine Ağırlığı | 225 kg |
| Genişlik (A) | 560 mm |
| Uzunluk (B) | 975 mm |
| Yükseklik (C) | 1135 mm |