| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Un Kapasitesi | 12 kg |
| Hamur Kapasitesi | 20 kg |
| Kazan Hacmi | 33 litr |
| Spiral Motor Gücü | 0.9 / 1.5 kW |
| Kazan Motor | Opsiyonel (istəyə bağlı) |
| Makine Ağırlığı | 160 kg |
| Genişlik (A) | 440 mm |
| Uzunluk (B) | 800 mm |
| Yükseklik (C) | 1000 mm |
PSM 12 : 12 KG UN KAPASİTELİ
Ümumi Xüsusiyyətlər
- Hız ve zaman ayarlanabilir.
- Minimum% 50 su içeriği .
- Nem oranı %45’in üzerinde olan karışımlar için ideal .
- Otomatik ve manuel seçim .



