| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380-415 V / 3 Faz / 50-60 Hz |
| Motor Gücü | 1,5-2,5 kW + 0,55 kW (iki motor) |
| Un Tutumu | 35 kg / sefer |
| Hamur Tutumu | 50 kg / sefer |
| Kazan Həcmi | 75 litr |
| Kazan Çapı | 600 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 65 x 120 x 120 cm |
| Ağırlıq | 400 kg |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380-415 V / 3 Faz / 50-60 Hz |
| Motor Gücü | 1,5-2,5 kW + 0,55 kW (iki motor) |
| Un Tutumu | 35 kg / sefer |
| Hamur Tutumu | 50 kg / sefer |
| Kazan Həcmi | 75 litr |
| Kazan Çapı | 600 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 65 x 120 x 120 cm |
| Ağırlıq | 400 kg |