| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380–415 V / 3 faza / 50–60 Hz |
| Motor Gücü | 0,6–0,9 kW |
| Un Kapasitesi | 15 kq / səfər |
| Hamur Kapasitesi | 22,5 kq / səfər |
| Kazan Həcmi | 35 litr |
| Kazan Çapı | 430 mm |
| Ölçülər (UxGxH) | 45 x 90 x 110 sm |
| Ağırlıq | 140 kq |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380–415 V / 3 faza / 50–60 Hz |
| Motor Gücü | 0,6–0,9 kW |
| Un Kapasitesi | 15 kq / səfər |
| Hamur Kapasitesi | 22,5 kq / səfər |
| Kazan Həcmi | 35 litr |
| Kazan Çapı | 430 mm |
| Ölçülər (UxGxH) | 45 x 90 x 110 sm |
| Ağırlıq | 140 kq |