| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380–415 V / 3 faza / 50–60 Hz |
| Motor Gücü | 0,26–0,37 kW |
| Un Kapasitesi | 4 kq / səfər |
| Hamur Kapasitesi | 6 kq / səfər |
| Kazan Həcmi | 10 litr |
| Kazan Çapı | 260 mm |
| Ölçülər (UxGxH) | 35 x 45 x 50 sm |
| Ağırlıq | 50 kq |
▶ Dirmak ekipmanları, endüstriyel üretimde kullanılmaya dayanalı olarak dizayn edilmiş olup, uzun ömürlüdür.
▶ Set üstü kullanıma uygundur.
▶ Suya dayanıklı kontrol paneli
▶ İki Devirli
▶ Zamanlayıcı
▶ Güçlü kayış-kasnak sistemi
▶ Ekmek hamuru için maksimum kapasite 6 kg’dır.
▶ Koruyucu kapak paslanmaz çeliktir.
▶ Koruyucu kapak açıldığında makine otomatik olarak durmaktadır.
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380–415 V / 3 faza / 50–60 Hz |
| Motor Gücü | 0,26–0,37 kW |
| Un Kapasitesi | 4 kq / səfər |
| Hamur Kapasitesi | 6 kq / səfər |
| Kazan Həcmi | 10 litr |
| Kazan Çapı | 260 mm |
| Ölçülər (UxGxH) | 35 x 45 x 50 sm |
| Ağırlıq | 50 kq |