| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380-415 V / 3 Faz / 50-60 Hz |
| Motor Gücü | 2,2 – 3,4 kW |
| Un Tutumu | 50 kg / sefer |
| Hamur Tutumu | 75 kg / sefer |
| Kazan Həcmi | 100 litr |
| Kazan Çapı | 700 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 75 x 130 x 135 cm |
| Ağırlıq | 550 kg |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380-415 V / 3 Faz / 50-60 Hz |
| Motor Gücü | 2,2 – 3,4 kW |
| Un Tutumu | 50 kg / sefer |
| Hamur Tutumu | 75 kg / sefer |
| Kazan Həcmi | 100 litr |
| Kazan Çapı | 700 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 75 x 130 x 135 cm |
| Ağırlıq | 550 kg |