| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Hamur Kapasitesi | 100 kg |
| Kazan Litresi | 160 litr |
| Motor Gücü | 1,5 / 2,2 kW |
| Motor Sayı | 2 |
| Makine Ağırlığı | 575 kg |
| Genişlik (A) | 710 mm |
| Uzunluk (B) | 1020 mm |
| Yükseklik (C) | 1700 mm |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Hamur Kapasitesi | 100 kg |
| Kazan Litresi | 160 litr |
| Motor Gücü | 1,5 / 2,2 kW |
| Motor Sayı | 2 |
| Makine Ağırlığı | 575 kg |
| Genişlik (A) | 710 mm |
| Uzunluk (B) | 1020 mm |
| Yükseklik (C) | 1700 mm |