| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Hamur Kapasitesi | 60 kg |
| Kazan Litresi | 87 litr |
| Motor Gücü | 1,1 / 1,5 kW |
| Motor Sayı | 2 |
| Makine Ağırlığı | 350 kg |
| Genişlik (A) | 610 mm |
| Uzunluk (B) | 860 mm |
| Yükseklik (C) | 1440 mm |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Hamur Kapasitesi | 60 kg |
| Kazan Litresi | 87 litr |
| Motor Gücü | 1,1 / 1,5 kW |
| Motor Sayı | 2 |
| Makine Ağırlığı | 350 kg |
| Genişlik (A) | 610 mm |
| Uzunluk (B) | 860 mm |
| Yükseklik (C) | 1440 mm |