| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380-415 V / 3 Faz / 50-60 Hz |
| Motor Gücü | 1,0 – 1,6 kW |
| Un Tutumu | 20 kg / sefer |
| Hamur Tutumu | 30 kg / sefer |
| Kazan Həcmi | 50 litr |
| Kazan Çapı | 500 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 53 x 91 x 86 cm |
| Ağırlıq | 160 kg |
ISM 50-32 P
Ümumi Xüsusiyyətlər
▶ Dirmak ekipmanları, endüstriyel üretimde kullanılmaya dayanıklı olarak dizayn edilmiş olup, uzun ömürlüdür
▶ Suya dayanıklı kontrol paneli
▶ İki devirli
▶ Zamanlayıcı
▶ Güçlü zincir-dişli sistemi
▶ Ekmek hamuru için maksimum kapasite 30 kg’dır.
▶ Koruyucu kapak paslanmaz çeliktir.
▶ Koruyucu kapak açıldığında makine otomatik olarak durmaktadır.
▶ Tekerleklidir.
▶ Set altı
▶ Suya dayanıklı kontrol paneli
▶ İki devirli
▶ Zamanlayıcı
▶ Güçlü zincir-dişli sistemi
▶ Ekmek hamuru için maksimum kapasite 30 kg’dır.
▶ Koruyucu kapak paslanmaz çeliktir.
▶ Koruyucu kapak açıldığında makine otomatik olarak durmaktadır.
▶ Tekerleklidir.
▶ Set altı



