| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Un Kapasitesi | 5 kg |
| Hamur Kapasitesi | 9 kg |
| Kazan Hacmi | 12 litr |
| Spiral Motor Gücü | 0.37 kW |
| Makine Ağırlığı | 35 kg |
| Genişlik (A) | 300 mm |
| Uzunluk (B) | 500 mm |
| Yükseklik (C) | 450 mm |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Un Kapasitesi | 5 kg |
| Hamur Kapasitesi | 9 kg |
| Kazan Hacmi | 12 litr |
| Spiral Motor Gücü | 0.37 kW |
| Makine Ağırlığı | 35 kg |
| Genişlik (A) | 300 mm |
| Uzunluk (B) | 500 mm |
| Yükseklik (C) | 450 mm |