| Parametr | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380-415 V / 3 Faz / 50-60 Hz |
| Motor Gücü | 1,5 – 2,5 kW |
| Un Tutumu | 35 kg / Sefer |
| Hamur Tutumu | 50 kg / Sefer |
| Kazan Həcmi | 75 L |
| Kazan Çapı | 600 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 65 x 120 x 120 cm |
| Ağırlıq | 400 kg |
| Parametr | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380-415 V / 3 Faz / 50-60 Hz |
| Motor Gücü | 1,5 – 2,5 kW |
| Un Tutumu | 35 kg / Sefer |
| Hamur Tutumu | 50 kg / Sefer |
| Kazan Həcmi | 75 L |
| Kazan Çapı | 600 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 65 x 120 x 120 cm |
| Ağırlıq | 400 kg |