| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380–415 V / 3 faza / 50–60 Hz |
| Motor Gücü | 1,0–1,6 kW |
| Un Kapasitesi | 20 kg / sefer |
| Hamur Kapasitesi | 30 kg / sefer |
| Kazan Həcmi | 50 litr |
| Kazan Çapı | 500 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 53 x 91 x 105 cm |
| Ağırlıq | 160 kg |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380–415 V / 3 faza / 50–60 Hz |
| Motor Gücü | 1,0–1,6 kW |
| Un Kapasitesi | 20 kg / sefer |
| Hamur Kapasitesi | 30 kg / sefer |
| Kazan Həcmi | 50 litr |
| Kazan Çapı | 500 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 53 x 91 x 105 cm |
| Ağırlıq | 160 kg |