| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 200–220 V / 1 faza / 50–60 Hz |
| Motor Gücü | 1,5 kW |
| Un Kapasitesi | 15 kg / sefer |
| Hamur Kapasitesi | 22,5 kg / sefer |
| Kazan Həcmi | 35 litr |
| Kazan Çapı | 430 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 45 x 90 x 110 cm |
| Ağırlıq | 140 kg |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 200–220 V / 1 faza / 50–60 Hz |
| Motor Gücü | 1,5 kW |
| Un Kapasitesi | 15 kg / sefer |
| Hamur Kapasitesi | 22,5 kg / sefer |
| Kazan Həcmi | 35 litr |
| Kazan Çapı | 430 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 45 x 90 x 110 cm |
| Ağırlıq | 140 kg |