| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Un Kapasitesi | 60 kg |
| Hamur Kapasitesi | 100 kg |
| Kazan Hacmi | 170 litr |
| Spiral Motor Gücü | 3.5 / 5.5 kW |
| Kazan Motor | 0.75 kW |
| Makine Ağırlığı | 570 kg |
| Genişlik (A) | 735 mm |
| Uzunluk (B) | 1160 mm |
| Yükseklik (C) | 1300 mm |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Un Kapasitesi | 60 kg |
| Hamur Kapasitesi | 100 kg |
| Kazan Hacmi | 170 litr |
| Spiral Motor Gücü | 3.5 / 5.5 kW |
| Kazan Motor | 0.75 kW |
| Makine Ağırlığı | 570 kg |
| Genişlik (A) | 735 mm |
| Uzunluk (B) | 1160 mm |
| Yükseklik (C) | 1300 mm |