| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Ağırlıq | 289 kg |
| Ölçülər (UxGxY) | 140 x 90 x 198 cm |
| Brüt Hacim | 1300 litr |
| Kapı Sayısı | 2 Kapılı |
| İç Sıcaklık | -3°C / +5°C |
| Defrost Tipi | Elektrikli |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç Bağlantısı | Monofaze / Elektrik |
| Güç (kW) | 0,76 kW |
| İzolasyon Kapı | 60 mm |
| İzolasyon Yan Duvar | 60 mm |
| Paket Ölçüləri (DxGxY) | 1500 x 1000 x 2200 mm |
| Soğutma Gazı | R404a |
| Raf Adedi | 5 |
| Nəm | %65 – %85 RH |
| Voltaj | 220 V |
| Paslanmaz Kalitesi | 316 |