| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Un Kapasitesi | 40 kg |
| Hamur Kapasitesi | 65 kg |
| Kazan Hacmi | 100 litr |
| Spiral Motor Gücü | 2.5 / 3.5 kW |
| Kazan Motor | 0.75 kW |
| Makine Ağırlığı | 350 kg |
| Genişlik (A) | 635 mm |
| Uzunluk (B) | 1085 mm |
| Yükseklik (C) | 1240 mm |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Un Kapasitesi | 40 kg |
| Hamur Kapasitesi | 65 kg |
| Kazan Hacmi | 100 litr |
| Spiral Motor Gücü | 2.5 / 3.5 kW |
| Kazan Motor | 0.75 kW |
| Makine Ağırlığı | 350 kg |
| Genişlik (A) | 635 mm |
| Uzunluk (B) | 1085 mm |
| Yükseklik (C) | 1240 mm |