| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380-415 V / 3 Faz / 50-60 Hz |
| Motor Gücü | 1,5 – 2,5 kW + 0,55 kW (iki motor) |
| Un Tutumu | 30 kg / sefer |
| Hamur Tutumu | 45 kg / sefer |
| Kazan Həcmi | 60 litr |
| Kazan Çapı | 550 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 60 x 120 x 120 cm |
| Ağırlıq | 400 kg |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 380-415 V / 3 Faz / 50-60 Hz |
| Motor Gücü | 1,5 – 2,5 kW + 0,55 kW (iki motor) |
| Un Tutumu | 30 kg / sefer |
| Hamur Tutumu | 45 kg / sefer |
| Kazan Həcmi | 60 litr |
| Kazan Çapı | 550 mm |
| Ölçülər (UxGxY) | 60 x 120 x 120 cm |
| Ağırlıq | 400 kg |