| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 200–220 V / 1 faza / 50–60 Hz |
| Motor Gücü | 1,5 kW |
| Un Kapasitesi | 10 kq / səfər |
| Hamur Kapasitesi | 15 kq / səfər |
| Kazan Həcmi | 25 litr |
| Kazan Çapı | 360 mm |
| Ölçülər (UxGxH) | 40 x 85 x 95 sm |
| Ağırlıq | 120 kq |
| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Besleme Voltajı | 200–220 V / 1 faza / 50–60 Hz |
| Motor Gücü | 1,5 kW |
| Un Kapasitesi | 10 kq / səfər |
| Hamur Kapasitesi | 15 kq / səfər |
| Kazan Həcmi | 25 litr |
| Kazan Çapı | 360 mm |
| Ölçülər (UxGxH) | 40 x 85 x 95 sm |
| Ağırlıq | 120 kq |