| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Ağırlıq | 289 kq |
| Ölçülər | 150 x 90 x 220 sm |
| Qapı sayı | 2 qapılı |
| İşləmə temperaturu | -3 / +5 °C |
| Paslanmazlıq keyfiyyəti | 304 |
| Defrost tipi | Elektrikli |
| Tezlik | 50 Hz |
| Güc bağlantısı | Monofaza / Elektrik |
| Güc sərfi | 0,76 kWh |
| Daxili həcm (brüt) | 1300 litr |
| Daxili həcm (netto) | 800 litr |
| Qapı izolyasiyası | 60 mm |
| Yan divar izolyasiyası | 60 mm |
| İzaloyasiya sıxlığı | 40 kq/m³ |
| Qapı keçid ölçüləri | 581 mm / 1350 mm |
| Soyuducu qaz | R134A |
| Soyutma tipi | Ventilyatorlu soyutma |
| Gərginlik | 220 V |
| En | 1400 mm |
| Dərinlik | 800 mm |
| Hündürlük | 1980 mm |

