| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miktarı | 10 GN 1/1 |
| Enerji Kaynağı | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güç (W) | 19 kW |
| Ağırlıq | 132 kg |
| Boyutlar (UxGxY) | 750x841x1069 mm |
| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miktarı | 10 GN 1/1 |
| Enerji Kaynağı | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güç (W) | 19 kW |
| Ağırlıq | 132 kg |
| Boyutlar (UxGxY) | 750x841x1069 mm |