| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miktarı | 7 Tepsili Fırın, 7 GN 1/1 |
| Enerji Kaynağı | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 1, 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güç (W) | 11 kW |
| Ağırlıq | 72 kg |
| Ölçülər (UxGxY) | 750x783x843 mm |
| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miktarı | 7 Tepsili Fırın, 7 GN 1/1 |
| Enerji Kaynağı | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 1, 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güç (W) | 11 kW |
| Ağırlıq | 72 kg |
| Ölçülər (UxGxY) | 750x783x843 mm |