| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miktarı | 5 Tepsili Fırın, 5 GN 2/3 |
| Enerji Kaynağı | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 1, 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güç (W) | 5 kW |
| Ağırlık | 56 kg |
| Boyutlar (UxGxY) | 535x672x649 mm |
| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miktarı | 5 Tepsili Fırın, 5 GN 2/3 |
| Enerji Kaynağı | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 1, 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güç (W) | 5 kW |
| Ağırlık | 56 kg |
| Boyutlar (UxGxY) | 535x672x649 mm |