| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miktarı | 20 Tepsili Fırın , 20 GN 2/1 |
| Enerji Kaynağı | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güç (W) | 65 kW |
| Ağırlık | 339 kg |
| Boyutlar (UxGxY) | 892x1164x1875 mm |
| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miktarı | 20 Tepsili Fırın , 20 GN 2/1 |
| Enerji Kaynağı | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güç (W) | 65 kW |
| Ağırlık | 339 kg |
| Boyutlar (UxGxY) | 892x1164x1875 mm |