| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 5 GN 1/1 |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 1, 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güc | 7 kW |
| Ağırlıq | 67 kg |
| Ölçülər (UxGxH) | 750 x 773 x 772 mm |
| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 5 GN 1/1 |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 1, 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güc | 7 kW |
| Ağırlıq | 67 kg |
| Ölçülər (UxGxH) | 750 x 773 x 772 mm |