| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 5 tepsili soba |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 1, 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güc | 11 kW |
| Çəki | 100 kq |
| Ölçülər (UxGxH) | 860 x 1018 x 789 mm |
| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 5 tepsili soba |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 1, 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güc | 11 kW |
| Çəki | 100 kq |
| Ölçülər (UxGxH) | 860 x 1018 x 789 mm |