| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 10 tepsili soba |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V üç fazalı, 380-415 V / 3N faza / 50-60 Hz |
| Güc (W) | 15 kW |
| Çəki | 136 kq |
| Ölçülər (mm) | 860 x 967 x 1162 |
| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 10 tepsili soba |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V üç fazalı, 380-415 V / 3N faza / 50-60 Hz |
| Güc (W) | 15 kW |
| Çəki | 136 kq |
| Ölçülər (mm) | 860 x 967 x 1162 |