| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 16 tepsili soba |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 380-415 V / 3N faza / 50-60 Hz |
| Güc (W) | 38 kW |
| Çəki | 292 kq |
| Ölçülər (mm) | 892 x 925 x 1875 |
| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 16 tepsili soba |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 380-415 V / 3N faza / 50-60 Hz |
| Güc (W) | 38 kW |
| Çəki | 292 kq |
| Ölçülər (mm) | 892 x 925 x 1875 |