| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 3 tepsili soba |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V tək fazalı |
| Güc (W) | 3 kW |
| Çəki | 25 kq |
| Ölçülər (mm) | 600 x 655 x 429 |
| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 3 tepsili soba |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V tək fazalı |
| Güc (W) | 3 kW |
| Çəki | 25 kq |
| Ölçülər (mm) | 600 x 655 x 429 |