| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 10 tepsili soba |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V üç fazalı, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güc (W) | 29 kW |
| Çəki | 243 kq |
| Ölçülər (mm) | 913 x 997 x 1863 |
| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 10 tepsili soba |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V üç fazalı, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güc (W) | 29 kW |
| Çəki | 243 kq |
| Ölçülər (mm) | 913 x 997 x 1863 |