| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Haznə tutumu | 22 litr |
| Cərəyan (Akım) | 1,3 A |
| Soyuducu qaz | R134A / R290 |
| Temperatur aralığı | +3 °C – +10 °C |
| Enerji istehlakı | 2,8 kWh / 24 saat |
| Güc | 255 W |
| Soyutma gücü | 500 W |
| Cihazın çəkisi | 21,8 kq |
| Qutunun çəkisi | 22,9 kq |
| Cihazın eni | 350 mm |
| Qutunun eni | 400 mm |
| Cihazın dərinliyi | 405 mm |
| Qutunun dərinliyi | 425 mm |
| Cihazın hündürlüyü | 825 mm |
| Qutunun hündürlüyü | 865 mm |



