| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Haznə tutumu | 40 litr |
| Cərəyan (Akım) | 1,4 A |
| Soyuducu qaz | R134A / R290 |
| Temperatur aralığı | +3 °C – +10 °C |
| Enerji istehlakı | 4,45 kWh / 24 saat |
| Güc | 285 W |
| Soyutma gücü | 750 W |
| Cihazın çəkisi | 25,8 kq |
| Qutunun çəkisi | 27,5 kq |
| Cihazın eni | 450 mm |
| Qutunun eni | 490 mm |
| Cihazın dərinliyi | 450 mm |
| Qutunun dərinliyi | 480 mm |
| Cihazın hündürlüyü | 830 mm |
| Qutunun hündürlüyü | 845 mm |



