| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Haznə tutumu | 20L + 20L |
| Cərəyan (Akım) | 1,55 A |
| Soyuducu qaz | R134A / R290 |
| Temperatur aralığı | +5 °C – +10 °C |
| Enerji istehlakı | 6,20 kWh / 24 saat |
| Güc | 310 W |
| Soyutma gücü | 750 W |
| Cihazın çəkisi | 32,5 kq |
| Qutunun çəkisi | 34,4 kq |
| Cihazın eni | 365 mm |
| Qutunun eni | 395 mm |
| Cihazın dərinliyi | 525 mm |
| Qutunun dərinliyi | 550 mm |
| Cihazın hündürlüyü | 665 mm |
| Qutunun hündürlüyü | 690 mm |



