| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Haznə tutumu | 10 litr |
| Cərəyan (Akım) | 1,1 A |
| Soyuducu qaz | R134A / R290 |
| Temperatur aralığı | +3 °C – +10 °C |
| Enerji istehlakı | 1,8 kWh / 24 saat |
| Güc | 160 W |
| Soyutma gücü | 350 W |
| Cihazın çəkisi | 16,4 kq |
| Qutunun çəkisi | 18,4 kq |
| Cihazın eni | 250 mm |
| Qutunun eni | 300 mm |
| Cihazın dərinliyi | 390 mm |
| Qutunun dərinliyi | 335 mm |
| Cihazın hündürlüyü | 700 mm |
| Qutunun hündürlüyü | 720 mm |



