| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Haznə tutumu | 10L + 10L |
| Cərəyan (Akım) | 1,3 A |
| Soyuducu qaz | R134A / R290 |
| Temperatur aralığı | +3 °C – +10 °C |
| Enerji istehlakı | 3,8 kWh / 24 saat |
| Güc | 250 W |
| Soyutma gücü | 500 W |
| Cihazın çəkisi | 23 kq |
| Qutunun çəkisi | 25,8 kq |
| Cihazın eni | 500 mm |
| Qutunun eni | 535 mm |
| Cihazın dərinliyi | 390 mm |
| Qutunun dərinliyi | 355 mm |
| Cihazın hündürlüyü | 700 mm |
| Qutunun hündürlüyü | 720 mm |



