| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Ağırlıq | 179 kg |
| Ölçülər (UxGxY) | 80 x 85 x 220 cm |
| Kapı Sayısı | 1 Kapılı |
| Çalışma Sıcaklığı | -3°C / +5°C |
| Paslanmaz Kalitesi | 304 |
| Defrost Tipi | Elektrikli |
| Frekans | 50 Hz |
| Güç Bağlantısı | Monofaze / Elektrik |
| Güç (kw) | 0,40 kW |
| İç Hacim (Brüt) | 600 litr |
| İç Hacim (Net) | 400 litr |
| İzolasyon Kapı | 60 mm |
| İzolasyon Yan Duvar | 60 mm |
| İzolasyon Yoğunluğu | 40 kg/m³ |
| Kapı Geçiş Ölçüleri | 581 mm / 1350 mm |
| Soğutma Gazı | R134A |
| Soğutma Tipi | Fanlı Soğutma |
| Voltaj | 220 V |
| Genişlik | 700 mm |
| Yükseklik | 1980 mm |
| Derinlik | 800 mm |

