| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miktarı | 6 Tepsili Fırın, 6 GN 2/1 |
| Enerji Kaynağı | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güç (W) | 20 kW |
| Ağırlıq | 120 kg |
| Ölçülər (UxGxY) | 860x1145x842 mm |
| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miktarı | 6 Tepsili Fırın, 6 GN 2/1 |
| Enerji Kaynağı | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güç (W) | 20 kW |
| Ağırlıq | 120 kg |
| Ölçülər (UxGxY) | 860x1145x842 mm |