| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 20 GN-1/1 |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güc | 29 kW |
| Çəki | 240 kq |
| Ölçülər (UxGxH) | 913 x 997 x 1863 mm |
| Xüsusiyyət | Təsviri |
|---|---|
| Marka | Unox |
| Tepsi Miqdarı | 20 GN-1/1 |
| Enerji Mənbəyi | Elektrik |
| Elektrik Bağlantısı | 220-240V 3, 380-415 V/3N ph/50-60 Hz |
| Güc | 29 kW |
| Çəki | 240 kq |
| Ölçülər (UxGxH) | 913 x 997 x 1863 mm |