| Xüsusiyyət | Dəyər |
|---|---|
| Çəki | 110 kq |
| Ölçülər (HxExD) | 102 x 65 x 105 sm |
| Qapı sayı | 2 Qapılı |
| İş temperaturu | -3°C / +5°C |
| Paslanmaz polad keyfiyyəti | 304 |
| Defrost növü | Elektrikli |
| Tezlik | 50 Hz |
| Güc bağlantısı | Monofaza / Elektrik |
| Güc | 0,40 kVt |
| Daxili həcm (Ümumi) | 210 litr |
| Daxili həcm (Xalis) | 185 litr |
| Qapı izolyasiyası | 60 mm |
| Yan divar izolyasiyası | 60 mm |
| İzolyasiya sıxlığı | 40 kq/m³ |
| Qapı keçid ölçüləri | 390 mm / 735 mm |
| Soyuducu qaz | R134A |
| Soyutma növü | Ventilyatorlu soyutma |
| Gərginlik | 220 V |
| En | 920 mm |
| Dərinlik | 550 mm |
| Hündürlük | 910 mm |
